Boş Zamanlarınızda Ne Yaparsınız İngilizce

Bu yazımızda Boş Zamanlarınızda Ne Yaparsınız İngilizce sorusunu cevaplayacağız. (Türkçe çevirisiyle birlikte).

Boş Zamanlarınızda Ne Yaparsınız İngilizce 

As a student, I am quite busy on weekdays. However, at weekends, I have much free time, so I usually spend it on relaxing to prepare for a coming busy week. First of all, in my free time, I like playing some sports, such as soccer, volleyball or basketball, with my friends. Sport not only makes me stronger but also connects me with my friends who have the same hobbies.

Bir öğrenci olarak, hafta içi oldukça meşgulüm. Ancak hafta sonları çok boş zamanım var, bu yüzden genellikle yaklaşan yoğun bir haftaya hazırlanmak için dinlenmeye harcıyorum. Öncelikle boş zamanlarımda arkadaşlarımla futbol, voleybol veya basketbol gibi sporları yapmaktan hoşlanırım. Spor beni sadece güçlendirmekle kalmıyor, aynı hobilere sahip arkadaşlarımla da bağlantı kuruyor.

If the weather is not fine enough for me to hang out with my friends, I like to read books. I have a big bookshelf with many kinds of books. I also love to research and learn my lessons before I study them. Therefore, I like to go to the library and read some historical books or books that may be related to my studies. This makes me more open to the subject we are studying and familiar with many aspects of it.

Hava arkadaşlarımla takılmak için yeterince iyi değilse, kitap okumayı severim. Pek çok kitap türüyle dolu büyük bir kitaplığım var. Ayrıca derslerimi çalışmadan önce araştırmayı ve öğrenmeyi seviyorum. Bu nedenle, kütüphaneye gitmeyi ve bazı tarihi kitapları veya çalışmalarım ile ilgili olabilecek kitapları okumayı seviyorum. Bu, çalıştığımız konuya daha açık olmamı ve konunun birçok yönüne aşina olmamı sağlıyor.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir