Yılbaşında İzlenecek Filmler

Yılbaşında sevdiklerinizle birlikte izleyebileceğiniz filmleri sizin için derledik.Sizler için seçtiğimiz birbirinden güzel film listemiz şu şekilde :

Aşk Her Yerde – Love Actually 2003(Drama/Romantik) İmdb Puanı : 7/7

Aşk Her Yerde , Richard Curtis ‘in yönettiği 2003 yapımı İngiliz filmidir.Oyuncu kadrosunda Keira Knightley,Hugh Grant,Liam Neeson,Andres Lincoln,Colin Firth gibi isimler yer alıyor.Farklı aşk hikayelerinin yer aldığı bu filmi kaçırmamalısınız.

Kutup Ekspresi – The Polar Express 2004(Drama/Fantezi) İmdb Puanı : 6/6

Kutup Ekspresi , Robert Zemeckis’in yapımı bir animasyon filmidir.Çocuğunuz veya küçük kardeşinizle film izlemeyi planlayanlar için animasyon filmi de listemizde yer alsın istedik.

Elf 2003(Fantastik) İmdb Puanı : 6/9

Elf , Jon Favreau’nun yönettiği Abd – Almanya ortak yapımı filmdir.Oyuncu kadrosunda Zooey Deschanel, Peter Dinklage, Will Ferrell, James Caan, Mary Steenburgen gibi isimler yer alıyor.Filmin konusuna baktığımızda Kuzey Kutbu’nda yaşayan ve Elf olduğunu sana Buddy’nin hikayesini anlatıyor.

Çılgın Yılbaşı – Christmas With the Kranks 2004(Komedi) İmdb Puanı : 5/2

Çılgın Yılbaşı , 2004 Abd yapımı Aile,Komedi.Yönetmenlik koltuğunda Joe Roth yer alıyor.Oyuncu kadrosunda Jamie Lee Curtis, Felicity Huffman, Tim Allen, Dan Aykroyd, Caroline Rhea gibi isimleri görüyoruz.Filmin konusuna göz attığımızda Yegane kızları yuvadan ayrılan Luther ve Nora çifti noel’de yaşayacakları bu durumundan üzüntü duymaktalar.Bu üzüntüden dolayı tatile çıkmaya karar verirler ve bir gemide yer ayırtırlar.Ve olaylar başlar…

Babam Söz Verdi – Jingle All The Way 1996(Aile,Komedi) İmdb Puanı : 5/5

Babam Söz Verdi (Jingle All The Way) Brian Levant’ın yönettiği başrolünde Arnold Schwarzenegger’in oynadığı komedi filmidir.Filmin konusuna baktığımızda Howard (Arnold Schwarzenegger) oğluna verdiği sözü yerine getirmeye çalışır ve macera başlar.

Mutlu Noeller – Happy Christmas 2014(Drama,Komedi) İmdb Puanı : 5/5

Mutlu Noeller – Happy Christmas 2014 Abd yapımı Dram/Komedi filmidir.Yönetmenlik koltuğunda Joe Swanberg yer alıyor.Oyuncu kadrosunda ise Anna Kendrick, Melanie Lynskey, Lena Dunham, Mark Webber, Joe Swanberg gibi isimler var.Filmin konusuna baktığımızda Jenny isimli asi bir kızın hikayesini konu alıyor.

Hayır.Bu filmleri beğenmedim Yılbaşında izleyeceğim ama Yılbaşı temalı olmasa da olur diyorsanız işte sizler için favori filmlerimiz :
Romantik Film Tavsiyemiz : Sevgili John 2010(Drama) İmdb Puanı : 6.3

Başrollerinde Channing Tatum ve Amanda Seyfried olduğu harika bir Romantik Drama filmi.Filmin konusuna baktığımızda John bir askerdir.Orduya gitmeden önce Savannah ile tanışır.John’un dönüş zamanı geldiğinden ayrı kalırlar.Çift iletişimlerini mektuplarla sağlamaktadır.Ama artık birinden mektup gelmez.

Komedi Film Tavsiyemiz : Little Man 2006 (Komedi,Suç) İmdb Puanı : 4.3

Yıllarca hapis yattıktan sonra, şartlı tahliyeyle serbest bırakılan, aşırı kısa boylu ama çetin ceviz mücevher hırsızı CALVIN SIMS (Marlon Wayans) artık hırsızlıktan emekli olmanın zamanı geldiğine, ama önce son bir vurgun yapması gerektiğine karar verir.

Gerilim Film Tavsiyemiz : Onlar (Ils) 2006 (Gerilim) İmdb Puanı : 6.5

Bükreşte şehir banliyösünde ormanın içerisinde bir ev de yaşayan Lucas ve Clementine, bir gece dışardan duydukları garip sesler üzerine uyanırlar. Kendilerini tamamen dış dünyadan kopmuş ve evlerine hapsolmuş bir vaziyette bulurlar. Evden garip sesler gelmektedir. Ama yapılacak fazla bir şey yoktur çünkü ‘onlar’ artık evin içerisindedirler.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir