Siyah Beyaz Aşk Reytingleri

Kanal d’nin sevilen dizisi Siyah Beyaz Aşk’ın reytingleri nasıl ? dizi izleniyor mu ? dizi tuttu mu işte o soruların cevapları.
Başrollerinde İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay’ın olduğu Siyah Beyaz Aşk dizisi pazartesi günleri saat 20.00’da ekranlara geliyor.Ferhat ve Aslı’nın hikayesi…
Dizi pazartesi günü ekranlara geldiğinden dolayı gerçekten zorlu rakiplerle mücadele veriyor diyebiliriz.Pazartesi günü çok güçlü 3 dizi var bildiğiniz gibi Söz,Kırgın Çiçekler ve Çukur.Siyah Beyaz Aşk’ın reytinglerini inceledik ve gözlemlerimizi aktaralım sizlere.Dizi ilk bölümünde oldukça gerilerde kaldı.2.bölümünün ardından reytinglere baktığımızda biraz yükselişe geçse de beklenenin altındaydı.Reytinglerde bahsettiğim bu üç dizininde gerisinde kalmıştı.Siyah Beyaz Aşk 3.bölümün ardından yine yukarılara tırmanamadı.Geçtiğimiz hafta 9.bölümü yayınlanan dizi önceki haftalarda olduğu gibi güçlü rakiplerinin gerisinde kaldı.Ancak gün geçtikçe dizinin hayran sayısı oldukça artıyor.Dizi zirveyi zorluyor bakalım ilerleyen haftalarda rakiplerini geride bırakabilecek mi ?Bunu hep birlikte göreceğiz. Ufak Tefek Cinayetler Reytingleri Nasıl ? adlı yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.