Nihat Doğan Söylemezsem Olmaz Neden Yok Ayrıldı Mı

Beyaz tv’nin sevilen programı Söylemezsem Olmaz programının beğenilen yorumcusu Nihat Doğan programdan neden yok neden ayrıldı ? İşte detaylar…
Hafta içi her gün saat 08:50’de Beyaz tv’de yayınlanan program gündemdeki konuları masaya yatırıyor.Programın başarılı yorumcusu Nihat Doğan bugün neden yoktu? Son günlerde basında Nihat Doğan’ın iki kız çocuğunu alıkoyduğu iddiaları yer alıyordu.Programın başarılı yorumcusu Nihat Doğan’ın olmayışı merak konusu oldu.

Nihat Doğan Söylemezsem Olmaz Neden Yok Ayrıldı Mı?İşte Nihat Doğan’ın Açıklamaları

Basında aleyhimize başlatılan karalama haberler ve amacı belli olmayan saldırılara karşı herhangi bir yanlış anlaşılmanın oluşmaması ve haklarımızın daha çok zayi edilmemesi ve bireyi olduğum beyaz tv ailesinin zarar görmemesi adına soruşturmanın devamı müddetince programlarımıza ara verdiğimizi saygılarımla bildiririm .Programımız boyunca yanımda olan gönüldaşlarıma sonsuz teşekkür sevgi saygı.

Nihat Doğan Kimdir ?

13 Şubat 1976 doğumlu Türk Halk Müziği sanatçısıdır.İlk albümünü 1994 yılında Kırdın Kalbimi adı altında çıkardı.2005 yılında çıkardığı albümünde adını taşıyan şarkısı Bitanesinden Bitanesine ile büyük beğeni topladı.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.