Milli Piyango Sitesi Neden Açılmıyor

Milli Piyango Sitesi Neden Açılmıyor : Bu aslında her yıl yaşanan bir durumdur.Bilet alan kişiler biletlerini sorgulamak için Milli Piyango sitesine girmeye çalışıyor ama bir türlü giremiyor.Bunun nedeni bilet alan binlerce kişinin aynı anda siteye girmesinden kaynaklanıyor.Yaşanan yoğunluk nedeniyle siteye erişim sağlanamıyor.

Milli Piyango Büyük İkramiyesi Ne Kadar ?
Talih kuşu tam bilete konacak olursa Milli Piyango , tarihinin en yüksek ikramiyesini verecek.Tamı tamına 61 milyon lira verecek.Geçen yıl büyük ikramiye 60 milyon liraydı bu yıl 1 milyon lira daha arttı.İstanbul’un en ünlü piyango bayisinin önünde bilet almak isteyenler uzun kuyruklar oluşturdu.Uzun kuyruklar gibi uzun uzunda hayallerde kuruldu.Herkesin bir derdi birde hayali var.Bu hayallerin bir çoğu para ile gerçekleşebilir ama unutulmamalıdır ki en önemlisi sağlık.Sağlığınız yerindeyse sizde bir zengin sayılırsınız.

Yılbaşı Bilet Fiyatları
Tam : 60 TL
Yarım : 30 TL
Çeyrek : 15 TL

Sahte Bilet Nasıl Anlaşılır ?
Piyasadaki sahte biletlere dikkat ! Yılbaşı sabahı üzülmemek için lütfen dikkat edin.
Milli Piyango biletini ışığa tuttuğunuzda üzerinde Milli Piyango’nun Mp logosu görünmelidir.Biletin kağıt kalitesi para kalitesine benzemelidir.Gerçek biletin kontrol numaraları kabarık olur.Biletin eni 6 boyu 14.7 cm’dir.Biletin arkasındaki mühre dikkat edin.Milli Piyango’ya bağlı bayi yaka kartı olup olmadığına dikkat edin.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

One Comment on “Milli Piyango Sitesi Neden Açılmıyor”

  1. Hadi yilbasinda yogunluk var site acilmiyo… tamam… peki canli cekils neden hicbirzaman acilmiyoda cekilis biter bitmez aciliyo ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.