İngilizce Sayılar ve Okunuşları

Bu yazımızda İngilizce 1’den 1000’e kadar sayılar ve okunuşlarını paylaşacağız. İngilizce sayıları öğrenmek aslında düşündüğünüz kadar zor değil. 20’ye kadar saymayı öğrenin gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Tabloyu incelediğinizde sizde göreceksiniz. Tablodaki diğer sayıları görebilmek için sonraki butonuna basabilirsiniz.

[table id=1 /]

Tablodaki diğer sayıları görebilmek için sonraki butonuna basabilirsiniz.
İpucu: 81 diyeceğimiz zaman aklımıza  hemen 8 rakamı gelsin yani eyti. Eytiden sonra 81 için eyti van 82 için eyti tu şeklinde devam ediyor. İngilizce öğrenmek istiyorsanız sayıları mutlaka öğrenmelisiniz çünkü bu sayılar her yerde karşınıza çıkacaktır.

İngilizce 1’den 100’e Kadar Sayılar ve Okunuşları, İngilizce Yüze Kadar Sayılar ve Okunuşları, İngilizce Rakamlar ve Telaffuzları, İngilizce Rakamlar ve Okunuşları, İngilizce Yüzlü Sayılar Nasıl Okunur, İngilizce İki Yüz Nasıl Okunur, İngilizce Üç Yüz Nasıl Okunur, İngilizce Dört Yüz Nasıl Okunur, İngilizce Beş Yüz Nasıl Okunur, İngilizce Altı Yüz Nasıl Okunur, İngilizce Yedi Yüz Nasıl Okunur,İngilizce Sekiz Yüz Nasıl Okunur,İngilizce Dokuz Yüz Nasıl Okunur,İngilizce Bin Nasıl Okunur

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir