İngilizce Pişmanlık İle İlgili Paragraf

Bu yazımızda  Pişmanlık İle İlgili İngilizce ve Türkçe Paragraf örneği paylaşacağız.

İngilizce Pişmanlık İle İlgili Paragraf

July 20, 2019 I realized that I did have one regret—not spending more time with Volkan, my bestfriend. Volkan was a loving and caring person, someone who could make you smile. He had cancer and on July 20, 2019 she passed away.

20 Temmuz 2019 Bir pişmanlığım olduğunu fark ettim – en iyi arkadaşım Volkan ile daha fazla zaman geçirmemek. Volkan sevgi dolu ve sevecen bir insandı, sizi gülümsetebilecek biriydi. Kanserdi ve 20 Temmuz 2019’da vefat etti.

It has been almost three years since Volkan passed away and I still feel terrible. As time went by I started to think of all the things Volkan and I had not done together, all the things she missed in life. I regret not doing more for her. I regret not telling her thank you for all the things she did for me. I regret not saying sorry for making her feel bad or for upsetting her.

Volkan’ın vefatının üzerinden neredeyse üç yıl geçti ve hala kendimi kötü hissediyorum. Zaman geçtikçe Volkan’la birlikte yapmadığımız şeyleri, hayatta özlediği şeyleri düşünmeye başladım. Onun için daha fazlasını yapmadığım için pişmanım. Benim için yaptığı her şey için ona teşekkür etmediğime pişmanım. Onu üzdüğüm ya da üzdüğüm için özür dilemediğim için pişmanım.

Dikkatinizi çekebilecek diğer yazılarımıza da göz atabilirsiniz:

Pişmanlık İle İlgili Hikayeler (3 tane)

İngilizce Kendini ve Aileni Tanıtma

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir