İngilizce Film Tanıtımı

Bu yazımızda sizler için seçtiğimiz 2 filmi İngilizce ve Türkçe olarak tanıtacağız. Bir Filmin İngilizce Tanıtımı, Bir Filmin İngilizce Özeti, Bir Filmin İngilizce Konusu

Man of Steel – Çelik Adam

A young boy learns that he has extraordinary powers and is not of this Earth. As a young man, he journeys to discover where he came from and what he was sent here to do. But the hero in him must emerge if he is to save the world from annihilation and become the symbol of hope for all mankind.

Genç bir çocuk, olağanüstü güçlere sahip olduğunu ve bu Dünyadan olmadığını öğrenir. Genç bir adam olarak, nereden geldiğini ve buraya ne yapmak için gönderildiğini keşfetmek için seyahat eder. Ancak, dünyayı yok etmekten kurtarması ve tüm insanlık için umudun sembolü haline gelmesi durumunda, içindeki kahraman ortaya çıkmalı.

Lincoln

In a nation divided by war and the strong winds of change, Lincoln pursues a course of action designed to end the war, unite the country and abolish slavery. With the moral courage and fierce determination to succeed, his choices during this critical moment will change the fate of generations to come. During President Lincoln’s tumultuous final months in office, he pursues a course of action to end the Civil War, unite the country and abolish slavery.

Lincoln, savaş ve güçlü değişim rüzgarları ile bölünmüş bir ülkede, savaşı sonlandırmak, ülkeyi birleştirmek ve köleliği ortadan kaldırmak için tasarlanmış bir eylem izliyor. Ahlaki cesaret ve şiddetli kararlılığın başarılı olmasıyla birlikte, bu kritik andaki seçimleri gelecek nesillerin kaderini değiştirecek.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir