Daha önce “Keşke öyle davranmasaydım.” dediğiniz olaylar yaşadınız mı? Bu gibi olaylar karşısında kendinizi nasıl hissettiniz?

Daha önce “Keşke öyle davranmasaydım.” dediğiniz olaylar yaşadınız mı? Bu gibi olaylar karşısında kendinizi nasıl hissettiniz?

Daha önce “Keşke öyle davranmasaydım.”

Geçen sabah okula geç kalmak üzereydim. Hızlı adımlarla okula doğru giderken bir yaşlı teyze gördüm yürümekte zorlanıyordu. Sanırım gözleri de pek iyi görmüyordu. Ona yardım etmeyi çok istedim fakat okula geç kalacaktım. Okuluma doğru giderken kafamı hep geriye çevirip yaşlı teyzeyi izledim. Karşıya geçerken çok zorlandığını neredeyse araba çarpacağını görünce çok üzüldüm. Yaşlı teyzeye bir şey olmadı merak etmeyin. Ama ya teyzeye araba çarpsaydı? Benim okula bir kaç dakika geç kalmam daha mı önemliydi? Bu duruma çok üzüldüm kaç gündür hiç aklımdan çıkmıyor. Keşke öyle davranmasaydım. Yaşlı teyzeyi güvenli bir şekilde karşıdan karşıya geçirseydim.

Sizlerde keşke öyle davranmasaydım dediğiniz olayı bizlere yorum bölümünden yazabilirsiniz. Böylece diğer ziyaretçilerimizin yaşadığınız olaydan dersler çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir