Akıllı telefonlar için arkadaşlık chat uygulamaları

Teknoloji sayesinde oturduğunuz yerden yeni arkadaşlıklar kazanabilirsiniz.Akıllı telefonlardan arkadaş bulmak için kullanabileceğiniz en iyi chat uygulamaları.

1.Connected2me

4 ay öncesine kadar bilgisayarlardan da hizmet veren Connected2me artık sadece android üzerinden hizmet veriyor.Türk kullanıcıların yoğun olduğu sitede anonim olarak kayıtlı üyelerle mesajlaşabiliyorsunuz.2011 yılından beri hizmet veren Connected2me shuffle özelliği ile hızlı bir kullanım sağlıyor.En sevdiğim ve kullandığım bu uygulamayı 1.sıraya koydum.

2.Badoo

En eski arkadaşlık sitelerinden biri olan Badoo listemizde 2 numarada.2006 yılında kurulan ve çok popüler olan uygulama hem uygulama olarak hemde kendi web sitesinde hizmet vermeye devam ediyor.

3.Tinder

Bir diğer uygulamamız ise Tinder.Bu uygulamada amaç 2 kişinin birbirini beğenmesi önünüze fotoğraflar geliyor ve fotoğraflardaki kişileri beğeniyorsunuz eğer o kişide sizi beğenirse sohbet açılıyor ve tanışma faslı başlıyor.Ülkemizde pek yoğun olarak kullanılmayan bir uygulama ancak yurtdışında oldukça yaygın kullanılıyor.

4.Siberalem

Türkiyenin en büyük arkadaşlık sitesi olan siberalemi hem android üzerinden hemde websitesinden hizmet veriyor.Buradan tanışıp evlenen insanlarda var.

5.Meetme

Ve son uygulamamız Meetme.Abd’de oldukça yaygın olan bu uygulama ilgi alanlarını paylaşmak ve seninle sohbet etmek isteyen ve çevrende yaşayan yeni insanları bulmanı sağlar.

tags : arkadaşlık uygulamaları,chat uygulamaları,telefon için chat uygulamaları,telefon için arkadaş edinme uygulamaları

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.