Survivor Gizem Kurtulan Kimdir

Merakla beklenen Survivor All Star 2018 10 Şubat Cumartesi günü start veriyor.İlk olarak ünlüler takımının tanıtımı gelmişti.Bu çok güçlü ünlüler takımı karşısında gönüllüler takımında kimlerin olduğu gerçekten merak konusuydu.Ve gönüllüler takımı da tanıtıldı.İşte o takımda dikkatleri çekeceğini düşündüğüm isimlerden bir tanesi olan Gizem Kurtulan kimdir merak edenler için araştırdık.

Gizem Kurtulan Kimdir

Gizem Kurtulan,Uludağ Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor bölümü mezunudur.Pilates eğitmenliği yapmaktadır.Doğayı,denizi ve seyahat etmeyi çok seviyor.

Yarışmanın iddialı isimlerinden biri olabilir mi ?

Bildiğiniz üzere bu yıl all star olması nedeniyle çok önemli isimler yarışıyor.Erkeklerde de bayanlarda da büyük rekabet olacak.Gizem : ”Survivor benim için : hırs,güç ve başarı demek.” dedi.Sizce Gizem’de yarışmaya damga vuracak isimlerden birisi olabilir mi ?Bu konuyla ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

Gönüllüler takımındaki diğer isimler ise şu şekilde : Cumali Akgül, Ramazan Kalyoncu, Birsen Bekgöz, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir