Survivor Birsen Bekgöz Kimdir

Merakla beklenen Survivor All Star 2018 10 Şubat Cumartesi günü start veriyor.İlk olarak ünlüler takımının tanıtımı gelmişti.Bu çok güçlü ünlüler takımı karşısında gönüllüler takımında kimlerin olduğu gerçekten merak konusuydu.Ve gönüllüler takımı da tanıtıldı.İşte o takımın önemli isimlerinden bir tanesi olan Birsen Bekgöz kimdir merak edenler için araştırdık.

Birsen’in paylaştığı bir fotoğraf ve mesajı:My life.My choices.My mistakes.My lessons. Benim hayatım.Benim seçimlerim.Benim hatalarım.Benim derslerim.

Survivor Birsen Bekgöz Kimdir

18 Ekim 1980 yılında Almanya’nın başkenti Berlin’de doğmuştur.Kendisi milli sporcudur.Eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesinde tamamlamıştır.

Başarılı bir sporcu

2004-05 yıllarında 200 metrede,2006 yılında 400 metre engellide,2010-13 yılları arası 400 metre engelli yarışlarında birinciliği göğüslemiştir.

Yarışmanın iddialı isimlerinden biri

Bildiğiniz üzere bu yıl all star olması nedeniyle çok önemli isimler yarışıyor.Erkeklerde de bayanlarda da büyük rekabet olacak.Birsen’de yarışmaya damga vuracak isimlerden birisi olabilir.Birsen : ”En son limit insanın kendisidir. Kendimi aşmaya gidiyorum” dedi.

Gönüllüler takımındaki diğer isimler ise şu şekilde : Cumali Akgül, Ramazan Kalyoncu, Gizem Kurtulan, Melih Özkaya, Yağmur Banda, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir