Survivor 2018 Yağmur Banda Kimdir

Merakla beklenen Survivor All Star 2018 10 Şubat Cumartesi günü start veriyor.İlk olarak ünlüler takımının tanıtımı gelmişti.Bu çok güçlü ünlüler takımı karşısında gönüllüler takımında kimlerin olduğu gerçekten merak konusuydu.Ve gönüllüler takımı da tanıtıldı.O isimler biriside Türkiye Tekvando şampiyonluğu olan Yağmur Banda Kimdir ? Sizler için araştırdık.

Survivor 2018 Yağmur Banda Kimdir

Yağmur Banda 1998 doğumludur.İzmir’de yaşıyor.55 kiloda Tekvando Türkiye şampiyonu olmuştur.Bunun dışında bir çok kez şampiyonluk elde etmiştir.Haziran 2006 yılında Tekvando’ya başlamıştır.Küçük yaşlarda Jimnastik,voleybol gibi sporları da denemiş ancak ona en iyi hitap eden sporun Tekvando olduğunu düşündüğünden bu spora başlamış.

Yağmur Banda’dan Mesaj Var

İzmir’de başlayan hırslı yolculuğumun sonundayım.. Dominik Cumhuriyetine hakim olmaya gidiyorum.. Hayatım boyunca istediğim herşeyi emek vererek başardım,hep mücadele ettim.. Bu yola hedeflerim için çıktım. Beni tanımadan, görmeden seven tüm takipçilerim, her an destekçim olan ailem ve arkadaşlarım, bundan sonraki etapta desteğinize daha fazla ihtiyacım olacak..
Sizleri cok seviyorum.
Ben kendime güveniyorum siz de güveninizi eksik etmeyin.. Hoşçakalın

Gönüllüler takımındaki diğer isimler ise şu şekilde : Cumali Akgül, Ramazan Kalyoncu, Birsen Bekgöz, Melih Özkaya, Gizem Kurtulan, Ecem Karaağaç, Nevin Yanıt Baltacı, Anıl Berk Baki, Funda Alkayış, Gamze Aksu, Marcus

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir