Selena Gomez İngilizce ve Türkçe Hayatı

Bu yazımızda ABD’li ünlü şarkıcı ve oyuncu Selena Gomez’in İngilizce ve Türkçe Hayatını ve fiziksel özellikleri hakkında bilgiler vereceğiz. Selena Gomez İngilizce ve Türkçe Hayatı, Selena Gomez İngilizce Biyografisi, Selena Gomez İngilizce Tanıtımı

Selena Gomez İngilizce Hayatı

Her full name is Selena Marie Gomez. She was born on July 22 of 1992 in Grand Prairie, Texas. Her parents are Amanda Cornett and Ricardo Gomez. Her mother was only sixteen when Selena was born. Selena is half Mexican and half Italian.

Tam adı Selena Marie Gomez. 22 Temmuz 1992’de Teksas Grand Prairie’de doğdu. Ebeveynleri Amanda Cornett ve Ricardo Gomez. Selena doğduğunda annesi sadece on altı yaşındaydı. Selena yarı Meksikalı ve yarı İtalyandır.

Selena Gomez is an internationally known actress and singer. When Selena was 11 years old she auditioned for Disney Channel. One of the projects she has participated in and which has the most success is the Disney series “The Wizards of Waverly Place”.

Selena Gomez , uluslararası alanda tanınan bir oyuncu ve şarkıcı. Selena 11 yaşındayken Disney Channel seçmelerine katıldı. Katıldığı ve en başarılı olduğu projelerden biri Disney serisi “ Waverly Büyücüleri ”.

Selena always had passion for music, she plays electric guitar and piano. And in 2008 she signed with music label Hollywood Records, formed group called Selena Gomez & The Scene and started work on her first studio album. Shee is one of the most popular singers right now.

Selena her zaman müziğe tutkusu vardı, elektro gitar ve piyano çalıyordu. 2008’de Hollywood Records adlı bir müzik markasıyla anlaştı ve Selena Gomez & The Scene adlı grubu kurdu ve ilk stüdyo albümü üzerinde çalışmaya başladı. O şu anda en popüler şarkıcılardan biridir.

Selena Gomez Fiziksel Özellikleri

En : Height : 165 cm
Tr : Boy : 165 cm

En : Weight : 59 kg
Tr : Ağırlık/Kilo: 59 kg

En : Eye Colour : Brown
Tr : Göz Rengi : Kahverengi

En : Hair Color : Dark brown
Tr : Saç Rengi : Koyu kahverengi

En : Body Type : Slim
Tr : Vücut Tipi : İnce

En : Shoe Size : (EU 37)
Tr : Ayakkabı Numarası : 37

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

One Comment on “Selena Gomez İngilizce ve Türkçe Hayatı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir