Nursel’le Evin Tadı Neden Yok Bitti Mi

Nursel Ergin gündüz kuşağında yayınlanan programıyla yıllarca evlerimize konuk oldu.7 sezondur devam ettirdiği programına ne yazık ki son verdi.Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından şu açıklamayı yaptı.

Sevgili izleyicilerim ve basın kuruluşlarına duyurulur… 7 sezondur aldığım reytinglerde görüldüğü üzere hakkıyla başarıyla yaptığım yemek programıma kanal d nin izniyle bu cuma itibariyle son veriyorum.
Bu tamamen benim kararımdır! kanal D bu kararımın arkasında bir aile gibi durmaktadır… hayatımda çok güzel bir dönem yaşıyorum 7 sezondur yaz tatili dahil hiç tatil yapmadan çalışıyorum, şuan da yaptığım programa,çok değer verdiğim uğrunda çok kişinin karşısında savaştığım aileme zaman ayırmak isteğim için kendi kararımla son veriyorum.İzleyicilerimden ve basından ricam kanal D nin de arkasında durduğu bu açıklamamın dışında yansıtılan hiç bir habere inanmamanız. Ben çok mutluyum her şey yolunda biraz nefes almak dünyayı gezmek aşkıma,kızıma daha çok vakit ayırmak dinlenmek istiyorum.. sevgiyle kalın.

Nursel Ergin Kimdir ?

Nursel Ergin’i Varmısın Yokmusun adlı yarışma programıyla tanımıştık.Onun hayat hikayesi hepimizi oldukça üzmüştü.18 yaşında evlenen daha sonra eşiyle ayrılan Ergin’in Begüm adında bir kızı var.Yarışmada herkesin gönlünde taht kuran Ergin,yarışmadan sonra ekranlarda olmaya devam etti.Bir dönem Trt 1 ekranlarında yayınlanan Cam Kırıkları dizisinde rol aldı.Başarıyla sürdüğü yemek programına son verdi.Kendisine bundan sonraki hayatında başarılar dileriz.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir