Nihat Doğan Survivor 2018’e Katılacak mı ?

Survivor 2018 All Star 10 Şubat itibariyle Tv8 ekranlarında başlıyor.Bu yılki yarışma All Star olunca yarışmanın unutulmayan isimlerinden bir tanesi olan Nihat Doğan akıllara geliyor.Yarışmaya katılacak isimler açıklanmaya devam ederken Nihat Doğan hayranları acaba Nihat Doğan’da yarışmada olacak mı sorularını sormaya başlamıştı.

Nihat Doğan Survivor 2018’e Katılacak mı ?

Ve nihayet güzel haber geldi.Nihat Doğan Survivor 2018 kadrosunda yer alacak.1,5 yıldır Beyaz tv ekranlarında ”Söylemezsem Olmaz” adlı programla izleyicilerin karşısında olan Doğan,programa veda etti ve Survivor için hazırlıklara başladı.

Nihat Doğan’ın 2011 Survivor Macerası

2011 yılında yayınlanan Survivor’a damga vuran Nihat Doğan,mücadelesi ve azmiyle 7’den 70’e herkesin gönlünde taht kurmuştu.Finale kadar gelen Nihat Doğan finalde Derya Büyükuncu’ya kaybedip yarışmayı ikinci olarak tamamladı.O yılki yarışmada Pascal Nouma ile olan kavgası hala hafızalardan silinmiyor.Yaşanan gerilim sonrasında Pascal Nouma diskalifiye edilmişti.Survivor 2018 All star oldukça zor geçecek gibi görünüyor.Gerçekten çok önemli isimler yer alıyor.Hem kızlar hemde erkekler arasında büyük rekabetler olacak gibi görünüyor.Şuana kadar açıklanan bazı isimler şu şekilde : Adem Kılıççı,Hakan Hatipoğlu,Hilmicem İntepe,Murat Ceylan,Turabi Çamkıran,Sema Aydemir,Nagihan Karadere,Merve Aydın ve Nevin Yanıt.Bakalım bu sezonun kazananı kim olacak ? Nihat Doğan’a bu zorlu mücadelede başarılar diliyoruz.

Survivor Türkiye

Survivor yarışması ülkemizde ilk olarak 2005 yılında yayınlanmıştı.2005 yılından 2017 yılına kadar yarışmayı kazanan isimleri sizin için listeledik : Survivor Şampiyonları (2005-2017)

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.