Nihat Doğan Söylemezsem Olmaz Neden Yok Ayrıldı Mı

Beyaz tv’nin sevilen programı Söylemezsem Olmaz programının beğenilen yorumcusu Nihat Doğan programdan neden yok neden ayrıldı ? İşte detaylar…

Hafta içi her gün saat 08:30’da Beyaz tv’de yayınlanan program gündemdeki konuları masaya yatırıyor.Programın başarılı yorumcusu Nihat Doğan Survivor 2018 All Star yarışmasına katılacağından dolayı artık programda yer almayacak.Nihat Doğan’ın yerine yeni sezonda 2 yeni isim yer alacak.Yeni sezonda Ece Erken ve Milliyet Gazetesi yazarı Ali Eyüboğlu’nu göreceğiz.Ece Erken ve Ali Eyüboğlu 2 Ocak Pazartesi’den itibaren Bircan İpek ve İlkay Buharalı ile birlikte ekran karşısında yerlerini alacak.

2011 yılında Acun Ilıcalı’nın sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasına katılmış ve 2. olmuştur.Nihat Doğan’ın yeniden Survivor yarışmasına katılması hayranlarını heyecanlandırdı.Bu yıl ki yarışma hepsinden farklı olacak yarışmaya daha önce damga vurmuş tüm isimler bu yılki yarışmada yerini alacak.Nihat Doğan’a bu zorlu Survivor macerasında başarılar dileriz.

Nihat Doğan Kimdir ?
13 Şubat 1976 doğumlu Türk Halk Müziği sanatçısıdır.İlk albümünü 1994 yılında Kırdın Kalbimi adı altında çıkardı.2005 yılında çıkardığı albümünde adını taşıyan şarkısı Bitanesinden Bitanesine ile büyük beğeni topladı.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir