Test Çöz – Müfredata Uygun Test Çöz (2021)

Müfredata Uygun Test Çöz

Müfredata Uygun Test Çöz sloganıyla testcozuyoruz.com olarak  Ekim 2020’den beri öğrencilerin eğitimlerine destek vermek amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Web sitemiz ilkokul ve ortaokul öğrencilerine yönelik her ders için alanında uzman kişilerin gönüllü olarak soru hazırladığı test çözme sitesidir.

Türkçe Testleri, Matematik Testleri , İngilizce Testleri, Fen Bilimleri Testleri, Sosyal Bilgiler Testleri ve çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Hazırladığımız testleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yenilenen müfredata göre güncelliyoruz. Müfredatta yapılan her değişikliğin en sıkı takipçisiyiz. Öğrenciler için hazırladığımız sorular sayesinde test çözerek sınav esnasında zaman yönetimini, bilgilerinizi pratikleştirmeyi ve en önemlisi konular hakkında bilgilerinizi nasıl kullanacaklarını öğrenecekler. Öğretmen olarak güncel müfredata göre hazırlanmış sorular ile yeniliklerden geri kalmayıp soru çeşitlerimizden faydalanabilirsiniz. Test çözme sürecini pratik bir hale getirdiğimiz sitemiz sayesinde soru geçişlerini daha kolay bir şekilde yapabilir, test sonucunuza göre sitemizin yönlendirmesini takip edebilirsiniz. Çözdüğünüz testte verdiğiniz yanıtlara göre sitemiz sizin çalışmanız gereken konuları listeleyecek ve dilerseniz bir tıkla sizi bu sayfalara götürecektir. Yine aynı şekilde verdiğiniz doğru – yanlış sayısını size göstererek anlık olarak kendinizi değerlendirebilirsiniz.

Hazırladığımız bu yöntem ile öğrenciler test çözerek kendini geliştirecektir. Daha başarılı olduklarını dersleri kolaylıkla belirleyerek hem bölüm seçimlerine hem de meslek tercihlerini kendi yetkinliklerini bilerek yapabilecekler. En büyük arzumuz öğretmen ve öğrenciler tarafından tercih edilen test çözme sitesi olmak ve her branştaki derslerinizde başarınızı arttırmaktır.

Her türlü istek, öneri ve şikayetlerinize açığız, iletişim kısmından bize taleplerinizi iletebiliriz. Sitemizde görmek istediğiniz test başlıklarını ya da soru çeşitlerini bizimle paylaşabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız sitemizi yine sizin istekleriniz ile sürekli olarak güncelleyeceğiz.

Siteye git>>> Test Çöz

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir