E Devlet Neden Açılmıyor

Bugün itibariyle E-Devlet üzerinde alt üst soy bilgisi sorgulama hizmeti başladı.Hizmet başlar başlamaz vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.Sosyal medyada’da 1 numaralı gündem oldu.Öyle ki twitter trend topic listesinde 1 numaraya ulaştı.Herkesin merak ettiği bir konuydu aslında bu sistem gelmesi herkesi sevindirdi.Sistemden size 1800’lü yıllara kadar olan soy bilgilerinize ulaşabilme imkanı sağlıyor.

E Devlet Neden Açılmıyor

Alt-üst soy bilgisini sorgulamak isteyen vatandaşlar sistemin açılmadığından şikayet ediyor.E Devlet girilmiyor,E Devlet neden çalışmıyor gibi soruları görüyoruz.Bunun nedeni binlerce vatandaşımızın aynı anda siteye girmeye çalışmasından kaynaklanıyor.Aşırı yüklenme olunca sistem yavaşlıyor yada çöküyor.Siteye girmeye başarsanız bile şu uyarıyla karşılaşanları sayısı oldukça fazla.

Şu anda kullandığınız hizmette yaşanan talep yoğunluğu nedeni ile işleminiz sıraya alınmıştır. İşlem sonucunuz birazdan otomatik olarak görüntülenecektir…

Biraz sonra tekrar deneyin eğer açılmazsa akşam saatlerine doğru tekrar deneyin.En kötü ihtimalle geç saatlerde sisteme ulaşabilirsiniz.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir