Doğum Gününde Erkeklere Alınabilecek Hediyeler

Bu özel günde sevdiğimiz insana hediye seçerken bazen zorlanıyoruz. Sizler için bu yazımızda sevgililer gününde erkeklere ne hediye alınır sorusuna cevap vermek istedik. Doğum gününde erkeklere alınabilecek hediyeleri, şu şekilde sıralayabiliriz;

#1- Forma:


Günümüzde futbolla ilgisi olan erkek sayısı çok fazla.Sizinde sevgilinizin futbolla arası iyiyse tuttuğu takımın lisanslı formasını alabilirsiniz.Lisanslı ve yeni sezon forması olmasına dikkat edin.

#2- Futbol Ayakkabısı (Krampon) :


Futbolla devam etmek istiyorum.Sevgiliniz herhangi bir kulüpte veya halı sahada düzenli olarak futbol oynuyorsa onu mutlu edecek ve şaşırtacak bir hediye olabilir.Yalnız bu hediyeyi alırken mutlaka bir erkekten destek alın.

#3- Güzel bir zippo:


Zippo çoğu erkek için özel bir hediyedir. Erkeğin yanında genellikle ateş bulunması havalı bir durum olarak gözükmektedir. Aynı zamanda zipponun üzerindeki şekil ve desenleri, aranızda geçen özel diyaloglara göre anlamlı bir şekilde seçebilirsiniz, bu hediyeye erkek arkadaşınız bayılacaktır.

#4- Saat:


Erkeğin en büyük aksesuarı saattir. Şık ve tarzına uygun bir saat her zaman erkeği olduğundan daha çekici göstermektedir. Erkek arkadaşınızın zevkine göre seçeceğiniz bir saat 14 Şubat için oldukça anlamlı bir hediye olacaktır.

#5- Cüzdan:


Cüzdan, bir erkeğin her zaman yanında taşıyacağı bir eşya konumundadır. Bu nedenle erkek arkadaşınız için seçmiş olduğunuz cüzdan her an sizi hatırlayacaktır.14 Şubat hediye seçimleriniz arasına bu önerimizi ekleyebilirsiniz.

#6- İhtiyacı olan herhangi bir eşya:


Erkek arkadaşınızın o dönemde çok beğendiği fakat çeşitli nedenlerle alamadığı bir şey düşünün emin olun 14 Şubat için en güzel hediye bu olacaktır. Bu durumu tespit etmek için birlikte alışveriş merkezin de zaman geçirmeniz yeterli olacaktır.

#7- Atkı & Bere & Eldiven Takımı:


Sevgilinizin hasta olmasını istemezsiniz herhalde her bütçeye uygun bir hediye olacaktır.

#8- Mont & Ceket:


Mont & Ceket kış aylarında sürekli giyildiği için bu hediye sizi ona anımsatabilir.

#8- Gömlek & Ayakkabı:


Sizlere son önerimiz ise şık bir gömlek veya ayakkabı.Ya da ikisi birlikte 🙂

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir