Doğum Gününde Bayanlara Alınabilecek Hediyeler

Özel günlerin değeri her zaman için bilinip, kutlanması gerekmektedir. Küçük veya büyük içinizden geçen anlamlı bir hediye sayesinde, güne daha fazla anlam katıp sevgilinizi mutlu etmelisiniz. Erkeklere hediye almaktan daha kolay bir durum gözükse bile çoğu zaman onlarca çeşit arasından karar vermek zor olabilmektedir. Bu durumda özellikle hediye almayı pek beceremeyen erkekler için durum zor bir hal almaya başlıyor. Sizlere bu yazımızda bayanlara doğum gününde alınabilecek hediyelerden bahsetmek istedik:

Düşük Bütçeli Hediyeler

#1- Fotoğraf albümü:

Kadınlar erkeklere göre daha fazla anlamlı hediyelerden hoşlanmaktadır. Sevgilinizi mutlu etmek için ona pahalı hediyeler almanıza gerek yoktur. Birlikte çekinmiş olduğunuz özel anlardan oluşan bir fotoğraf albümü sevgiliniz için oldukça özel bir hediye olacaktır.

#2- Gümüş Takı:

Bayana alınabilecek en güzel hediyeler den bir tanesi de takıdır. Çünkü her zaman yanında kolayca taşıyabilmektedir. Günlük giyim tarzına uygun sürekli olarak takabileceği bir aksesuar, her baktığında sizi hatırlatacağı için çok anlamlı bir hediye olacaktır.

#3- Çanta:

Çanta sevmeyen bir bayan bulmak neredeyse imkansız bir durumdur. Her bayan çantalardan oldukça hoşlanır. İhtiyacına yönelik güzel bir çanta almak sevgiliniz için güzel bir tercih olacaktır.

#4- Parfüm:

Sizlere dördüncü önerimiz parfüm.Bunun nedeni ise her kullandığında sizi hatırlayacaktır.Sizi anımsamasını için güzel bir öneri olabilir diye düşündük.

#5- Kendi yaptığınız bir şey:

El emeği bayanlar için oldukça anlam taşıyan bir hediyedir.Ne yapacağınıza karar veremediyseniz bir şiir yazmayı deneyebilirsiniz.

#6- Güzel bir çiçek yaptırıp gönderin:

Çiçek sepetinden güzel bir çiçek yaptırıp güzelde bir not yazdırarak ona gönderebilirsiniz.

#7- Peluş Ayı:

Sevgiliniz çocuk ruhlu bir kişilikse peluş ayı güzel bir seçim olacaktır.Değilse almayın 🙂

Yüksek Bütçeli Hediyeler

#1- Güneş Gözlüğü:

Şık ve kaliteli bir güneş gözlüğü iyi bir seçim olacaktır.

#2- Kulaklık:

Sevgilinizin müzikle arası çok iyiyse dışarıda gezerken mutlaka kulaklık takıyorsa kaliteli bir kulaklık iyi bir seçim olacaktır.Önerebileceğim markalar ise Sennheiser ve Beats.

#3- Yemek:

Lüks bir restoranda yemek yiyebilir.Güzelde bir takı hediye ederek geceyi taçlandırabilirsiniz.

#4- Tatil:

2 Kişilik kısa bir tatil.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir