Banu Berberoğlu Ve Mehmet Kimdir

Banu Berberoğlu 15 Aralık 1994 Trabzon doğumludur.Muhasebe ve Vergi Uygulamaları bölümü mezunudur.3 kız kardeşin en küçüğüdür.Yay burcudur.Banu, burcunun çoğu özelliğini taşıdığını söylüyor.1.68 cm boyundadır.Diyet yaparak 73 kilodan 49 kiloya kadar düşmüştür.Bunu az ve sağlıklı yemeye borçlu olduğunu söylüyor.

Kendini şu şekilde anlatıyor :

Kesinlikle ön yargılı bir insan değilim.İnsanları dış görünüşlerine,konuşmasına göre insanları yargılamam.Önce tanırım ondan sonra iyi insan olup olmadığına karar veririm. Çok iyi sır tutarım kötü özelliğim ise çabuk sinirleniyor olmamdır.Hemen pes etmem.

Hemen Pes Etmem

Hırslı olduğunu söyleyen Banu,bir işe başladığımda başarılı olamasam bile sonuna kadar devam ederim diyor.En büyük korkusu sevdiklerini kaybetmek.Bunu düşünmesi bile gerçekten çok üzücü.

Hobileri

Müzik dinlemek,şarkı söylemek,video izlemek,video çekmek,gezmek.En sevdiği renk pembe en sevdiği yemek kızartma türü yemeklerdir.En sevdiği film Senden Önce Ben.En büyük hayallerinden bir tanesi youtube kanalını büyütmek ki bu hayaline neredeyse ulaştı.Bir diğer hayali ise Mehmet ‘le evlenmek.

Mehmet

Banu Berberoğlu ve Mehmet Kaya ile 2 yıldır birlikteler.Mehmet doğallığıyla,sakinliğiyle ve sabırlılığıyla bir çok kişinin gönlünü kazandı.

Videoları Bağımlılık Yapıyor

Arkadaşlar videoları gerçekten bağımlılık yapıyor.Diğer bir çok youtuber’a baktığımızda 30 saniyelik bir olaya 10 dakikalık video çekiyorlar.Banu’nun videoları ise az sonra ne olacak ? az sonra ne olacak ? diye merak uyandırıyor.25 Kuruşluk petito,çilekli linkle mutlu olan Banu ve Mehmet ikilisi herkesin gönlünde taht kurdu.Son olarak Hayrettin ile birlikte ortak video çektiler.

Yazımızı arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.